категорії: репортаж

Рок-н-рол на снігу! У лютому від Квартири FM

теґи: Dark Fire, Double Jam, Freak Wave, Збіг Обставин, Kashtan of Death, Механічний апельсин, Рейдуга..., Квартира FM

У суботу, 12 лютого в холодний зимовий вечір відбувся рок’н’рольний квартирник на снігу, хоча, зважаючи на погодні умови, швидше на льоду. Це був не просто квартирник, а шестигодинний марафон справжньої запальної та енергійної музики.

 Квартиранти одразу ж презентували відео про історію організації «Квартира FM», де був зібраний чималий відео- та фотоархів з більшості заходів, які за півтора роки проводили молоді люди. Після такого незвичного початку на сцені з’явилися зірки «вільного мікрофону» минулого квартирника – гурт«Double Jam» в обличчях Катерини Маліборської та Сергія «Слепа» Гончаренка. Музиканти в основному виконували джазові композиції, жартували, що припиняють грати, бо усі позасинають.  Хороші друзі «Квартири FM» театральний гурт «Збіг обставин» також завітали на захід. Хлопці традиційно запалили усіх енергійною музикою, яка не втримала присутніх на місці і змусила їх танцювати. Усе це відбулось, звичайно, у присутності головного символу гурту – Мейсона, якого Дмитро Мельничук чемно посадив на стійку мікрофона.   Вперше до Луцька завітала львівська команда «Freak Wave». Музиканти підготували імпровізацію на п’ять з половиною пісень, цитуючи їх самих. Під час останньої композиції вони використовували словник жаргонної лексики української мови.  У якості паузи між виконавцями для присутніх виступили молоді люди з театру вогню «Dark Fire», які презентували свою неординарну програму. Найдовше на сцені перебував гурт «Механічний апельсин», який вів активний діалог з публікою, виконував «похмільний блюз», запрошував хазяйку квартири Іванну Мартинів грати на екзотичному інструменті у вигляді рожевого яйця, а також не лишили присутніх без танців. Останніми у основній програмі виступали молоді музиканти з гурту «Каштан of death», які, до слова, саме так відіграли свій дебютний виступ. Попри те, що гурт існує надто короткий термін, він має уже своїх шанувальників, які підготували плакати в підтримку команди. «Каштан of death»  – це переспів відомих виконавців у стилі рок. 

 За доброю традицією квартирників після офіційної програми працював вільний мікрофон. Послугами цього унікального винаходу людства скористалося одразу три команди, які не посоромились публічно виконувати свої доробки. Таким чином, свіжоспечений гурт «Рейдуга» подарував два кольори своєї музичної палітри, гурт «План Барбаросса» вирішили програти з присутніми у своєрідну вікторину: завданням слухачів було здогадатися яких виконавців вони переспівують. Так, хлопці порадували усіх прихильників гурту «5ницца», а також шанувальників Володимира Висоцького. Завершував вечір імпровізований дует Толіка Вітинського та Слепа, який закрив вечір ключами класичної рок музики. 

Автор: Анастасія Передрій
Фото: Ольга Шевченко, Роман Домбровський

 

x_5be7091c.jpg

 

x_450e5ce8.jpg

 

x_e0114edc.jpg

 

x_9840c8bc.jpg

 

x_63d59ea3.jpg

 

x_96d9172d.jpg

 

x_c7b97cb6.jpg

 

x_bd3fbb16.jpg

  

x_eccbedae.jpg

 

x_26aa9fe4.jpg

 

x_326e684f.jpg

 

x_a54f11c5.jpg

 

x_a71cd60b.jpg

 

x_63ffa013.jpg

 

x_08632767.jpg

 

x_c0a7db62.jpg

 

x_334dda61.jpg

 

x_e1f8f2af.jpg