категорії: новина

Другий відбірковий тур міжнародної мистецької акції у Житомирі

теґи: "Art-now session FM", Житомир, конкурс для художників, митців

У Житомирі відбудеться Другий відбірковий тур міжнародної мистецької акції Art-Now Session. 

До ініціативи мистецької платформи "Квартира FM" долучилися активісти з "Кавоманії"  та інформаційного порталу ТиДиви, котрі завжди підтримували  молодіжний рух у своєму місті. 

Завдяки цим творчим формаціям у Житомирі 9-го липня 2011 року відбудеться відкриття виставки на тему  "Ми бачили майбутнє", де митці у різних жанрах образотворчого мисетцтва зможуть представити свої роботи.

Під час виставки діятиме поважне Журі, котрі й оберуть трьох призерів за найкраще та найкреативніше відображення головної ідеї. Переможці гарантовано отримають призи від Спонсора акції – інтернет-магазину для художників РОСА, а також – дипломи на участь у фіналі акції, котра відбудеться у Луцьку 17 вересня 2011 року. Серед конкурсантів журі також відбере тих митців, що зможуть поза конкурсом взяти представити свої роботи у Луцьку. 

Дана акція має на меті звернути увагу суспільства до гострих проблем, котрі можуть вплинути на  майбутнє: окрім глобальних питань екології, суспільства, тематика виставки охоплює також глибоко особисті питання кожного – позиціонування себе як Людини у сучасному світі, погляд у завтрашній день. 

Оскільки у конкурсі вітаються інсталяції та дизайн-проекти малих архітектурних форм, то ці об'єкти можуть бути надалі використані місцевою владою для облагородження та окультурення міста чи регіону. 

Виставка обіцяє бути цікавою. Якщо будете у Житомирі -- чекаємо на Вас. 

Другий відбірковий тур міжнародної мистецької акції  Art-Now Session

9 -го липня 2011 року

"Кавоманія"

ТЦ КВАДРАТ, вул. Московська, 24б

kvartirafm.org

Примітка. 

Відбіркові тури в інших містах України:

Луцьк 22 травня 2011 року (Книжковий Пасаж)

Київ 23 липня 2011 року (онлайн)

Одеса 20 серпня 2011 року

Кривий Ріг (охоплює Запоріжжя, Дніпропетровськ) – 23 серпня 2011 року